V neděli 6.1. pokračovaly Bodovací turnaje mládeže v kategoriích staršího a nejmladšího žactva. Martinu Jandusovi se obzvlášť dařilo!

Nový kalendářní rok zahájili sparťané úspěšně! Za první víkend v tomto roce vybojovali celkem pět medailí, čtyři bronzové a jedno stříbro!

V neděli se v Liberci předvedl Martin Jandus, který si k bronzu z předchozího dne připsal i nynější stříbro z deblu, kdy se s jeho spoluhráčem z pražské Kotlářky, s Filipem Kauckým, dostali až do finále! Tam ve čtyřech setech prohráli s párem Grabovský / Zoubek, i tak ale odváželi do Prahy cenný kov!
V jednotlivcích se Martinovi také dařilo velmi dobře! Skupinu vyhrál s přehledem, v žádném zápase neztratil set. Úspěšně postupoval až do čtvrtfinále, kde prohrál s celkovým vítězem Grabovským ze Strážnice. Umístil se tak na pěkném 5.-8. místě!
V Jablonci mezitím srovnávalo své síly celkem šest sparťanů na turnaji staršího žactva.

V turnaji A bojovalo trio Andrea Jungwirthová, Natálie Handlová a Vašek Podrazil. Vašek ve skupině odehrál pouze jeden napínavý a vyrovnaný zápas s hradeckým Šormem, kde prohrál v pěti setech 2:3 (-8,7,5,-9,-17) a poté turnaj skrečoval kvůli zdravotním problémům.

Naty Handlová ve skupině prohrála jen s favoritkou a celkovou vítězkou turnaje, se Sommerovou, a postupovala tedy ze druhého místa. Přestože v následném zápasu s Meškánovou z Vyššího Brodu prohrávala v pátém setu už 2:7, dokázala vyrovnat na 11:11, ale nakonec se štěstí přiklonilo k soupeřce. Naty skončila tedy na celkovém 9.-16 místě.

Andrea si uhrála prvenství ve skupině a byla nasazena přímo do druhého kola, kde šla právě na přemožitelku Naty, které i ona podlehla ve třech setech. Andrea se tak umístila na 5.-8. místě.

Kája Jaroňová vyhrála svoji skupinu bez větších problémů v turnaji B. V prvním kole bohužel prohrála v pěti setech s Petružálkovou z Hostinného 2:3 (6,-7,4,-8,-6). Umístila se v této kategorii na děleném 9.-16. místě.

Naty Fabiánová a Vašek Matoušek bohužel i přes vyrovnané boje ve svých zápasech ze svých skupin nepostoupili a tím pro ně turnaj končil.