V den pololetních prázdnin se na Hamru uskutečnilo poslední kolo pražského přeboru družstev dorostu. V prvních třídách nám bojovala celkem čtyři družstva a úspěšně!

Nejlépe se dařilo dívčímu áčku (Aneta Kohlmannová, Naty Handlová). Holky si přijely obhájit druhé místo z loňského roku, které jim po prvním kole v říjnu o kousek uteklo a povedlo se! Všechny týmy porazily 3:0 a v posledním zápase s první Kotlářkou (Helena Sommerová, Niamh Štricová, Liliana Plachá, Eva Pokorná) také bojovaly a ve čtyřhře soupeřky potrápily, když vedly už 2:0 na sety. Zápas nakonec celkově skončil ve prospěch favorizované Kotlářky, ale i tak našim náleží krásné druhé místo z celkově osmi týmů!

Béčko (Andrea Jungwirthová, Karolína Jaroňová) hrálo také dobře! V zápase o třetí místo s Elizzou A (Věra Franeková, Kateřina Rosová, Lucie Vydrová) dokázaly naše mladé hráčky vyhrát 3:2!

Sparťanské áčko dorostenců (Miroslav Šmíd, Daniel Skopec, Petr Šusta) v prvním zápase prohrálo se spoluhráči z béčka 2:3. V ostatních zápasech proti Kotlářce A a B, Slavoji a Vršovicím uhráli po jednom zápasu. V celkové tabulce se umístili na pátém místě.

Béčko (Adam Sochor, Lukáš Rulc, David Sochor) porazilo tedy v prvním zápase kluky z áčka a další vyrovnaný zápas zahráli proti Slavoji. Bohužel za stavu 2:2 rozhodl o vítězi Kulveit, když vyhrál nad Davidem. Proti Kotlářce B uhráli jeden zápas a Vršovice s Kotlářkou A byly nad jejich síly. Umístili se tak na šestém místě.

Letošní družstva dorostu jsou sice již úspěšně odehrána, ale dalšími na řadě je starší žactvo, které se proti sobě utká 6. dubna a Sparta nebude chybět!