Na konci února se v Bratislavě konal jeden z dalších mezinárodních tréninkových kempů, na který navazoval mezinárodní turnaj mladšího žactva. A David Sochor byl úspěšně při tom!

Kempu se zúčastnilo několik hráčů a hráček z Běloruska, Německa, Slovenska a samozřejmě z České republiky. Státní barvy reprezentovalo celkem šest hráčů a hráček.

Zatímco v dívkách to byly dvě oddílové spoluhráčky z SK Dobré, Sazimová a Šichanová, společně s havířovskou Ščibrániovou, tak v chlapcích nechyběla v českém výběru jedna ze sparťanských nadějí.

David Sochor ještě společně s havířovským Kmentem a strážnickým Morávkem si dokázali uhrát cenné prvenství na turnaji, po náročném třídenním kempu!

V každé kategorii startovalo šest družstev, tudíž se hrálo ve tříčlenných družstvech systémem každý s každým. Chlapci porazili domácí hráče ze Stolnotenisového Centra 9:0 a Dinamo Minsk ve stejném poměru. V zápase proti Regiónu Bratislava prohráli pouze jedno utkání a zbylé dva zápasy proti německému Niedersachsenu a výběru sousedů Slováků zvítězili 6:3. David v celém turnaji ztratil
pouhé čtyři zápasy. Gratulujeme!

Dívky i chlapci se umístili na prvních místech a potvrdili tím tak, že máme silnou stránku i v této mladší kategorii, nejenom ve starších ročnících!

foto: www.ping-pong.cz