Po dvouměsíční pauze se na předposledním turnaji seriálu GP sešlo v neděli 10. března mladší žactvo s dorostem, aby opět změřilo své síly. Mezi více jak 100 přihlášenými hráči a hráčkami se Sparta opravdu neztratila! Čtrnáct sparťanů bojovalo o medaile! Nejvíce se nám dařilo ve čtyřhře dorostu.

V kategorii dorostu se nejvýše umístil David SOCHOR, který si ve skupině poradil se všemi soupeři krom obranáře z Kotlářky, Gajdy. Druhé místo ho poslalo do bojů o medaile, kde přešel přes všechny protihráče až do finále, kde už byl ale levoruký dorostenec Petr Vaněk z TJ Slavoj Praha nad jeho síly. Úspěch ve dvouhře však nebyl jediný. Spolu se svým bratrem Adamem nestačili až ve finále na duo Khalaila/Kopecký, a tak si odvezl domů dvě dorostenecká stříbra!

Naty HANDLOVÁ byla druhá a poslední, kdo ze Sparty postoupil v dorostu mezi osm. V hlavní soutěži narazila v prvním kole na již zmiňovaného obranáře Gajdu, na kterého nenašla vítěznou taktiku. Poté pokračovala opět vítězně, ale v zápase o 5.-6. prohrála v pátém setu s kotlářským Khalailou.

V soutěži o 9.-16. místo nám hrálo celkem šest sparťanů.

Dan SKOPEC, Aneta KOHLMANNOVÁ, Adam SOCHOR a Petr ŠUSTA se ve svých skupinách umístili na čtvrtých místech. Dan v prvním kole prohrál se Šimůnkovou. Hned nato ale ve dvou duelech zvítězil a obsadil tak celkové 13. místo. Adam prohrál až s Brukem v zápase o 9.-10. místo. Aneta zvítězila v prvním kole nad Rulcem, celkově se umístila na 12. místě. Petr v prvním kole prohrál s Brukem a nakonec si uhrál 14. místo.

Martin BRUK a Lukáš RULC si uhráli ve skupinách třetí místa. Martinovi se dále dařilo až do posledního zápasu s Adamem, kde zvítězil v pátém. Obsadil tak 9. místo. Lukáš v prvním kole prohrál s Anetou. Nakonec se umístil na 16. místě.

V turnaji B Vašek MATOUŠEK vyhrál pouze jeden zápas ve skupině, nad kotlářskou Bendovou. V prvním kole útěchy pak nestačil na Kuboše z Kotlářky.

Ve čtyřhrách jsme měli na bedně rovnou tři sparťanské páry! Bratři Sochorové prohráli v koncovce posledního setu ve finále s párem Khalaila/Kopecký, na který nestačili i Šusta/Handlová. Rulc se Skopcem prohráli v semifinále právě s bratrským duem.

V mladším žactvu Spartu reprezentovalo celkem pět nadějí.

V turnaji A se představil Martin JANDUS a Jenda MARHOL. Oba po čtvrtých místech ve skupině prohráli v prvním kole nad svými soupeři, načež svedli vzájemný souboj, ve kterém zvítězil Martin v pátém setu. Ten poté v posledním zápase prohrál s Kuchtou. Obsadil 14. místo. Jenda porazil Holejšovskou ve třech setech a zajistil si tím tak 15. místo.

Terezka MELÍŠKOVÁ a Áďa NOSKOVÁ si v turnaji B odehrály třetí místa ve skupinách. Terezka se v útěše dostala až do semifinále, kde už nestačila na Maděru. Áďa skončila o fous za ní, když ve čtvrtfinále prohrála s celkovým vítězem útěchy, s Čmerdou. Pavel ŠOUREK ve skupině ztratil pouze set a byl nasazen do druhého kola, kde prohrál s Cafmayerem.