Sobota 16. března patřila poslednímu bodováku v kategorii dorostu a mladšího žactva. Sparťani předvedli další skvělé výkony!

Na mladších se zaručeně nejlépe dařilo Davidu SOCHOROVI, který se tradičně bez problému dostal přes skupinu z prvního místa a jeho cesta za vítězstvím skončila nyní až v samotném finále, kde nestačil na svého deblového spoluhráče, Kmenta. Společně si vybojovali i cenný bronz v deblu, a tak si David odvezl dvě cenné závěrečné bodovákové medaile!

Kája JAROŇOVÁ postupovala ze druhého místa ve skupině. V hlavním pavouku pak v prvním kole prohrála s Ďulákovou ze Zlína. Umístila se tak na děleném 9.-12. místě.

Martin JANDUS v turnaji B porazil všechny své soupeře ve skupině. Byl nasazen do druhého kola, kde si poradil s vyškovským Luskou. Těsně před branami čtvrtfinále ale nestačil na Buka z SKS N. Lískovec. Náleželo mu tak dělené 9.-16. místě.

V Hluku mezitím měřil své síly dorost. Zde jsme měli tři hráče v turnaji A!

Nejlépe se umístila Aneta KOHLMANNOVÁ. Ze skupiny šla do útěchy sice ze čtvrtého místa, ale v útěše zvítězila nad svinovskou Chovancovou. Pak narazila na třetí nasazenou hráčku v turnaji, hradeckou Klempererovou, a skončila tak na děleném 17.-20. místě, což jí zajistilo účast na MČR dorostu příští týden v Havířově!

Míra ŠMÍD a Adam SOCHOR bojovali ve svých skupinách, ale stejně jako Anetu je poslalo čtvrté místo do soutěže útěchy. Míra zde v prvním kole prohrál s hradeckým Jiráskem a Adam prohrál až v pátém setu s havířovským Košťálem. Oba se tak umístili na děleném 40.-48. místě.

Naty HANDLOVÁ v turnaji B mezitím vyhrála svou skupinu, čímž byla nasazena do druhého kola, kde ji porazila Meškánová z Vyššího Brodu. Náleželo jí zde tedy 9.-16. místo.