Nedělní BTM ve Valticích a v Hluku byla konečná zastávka pro tuto sezónu v republikových bodovácích. Vezeme další medaile do klubové sbírky!

Ve starších nám v turnaji A startovali tři sparťané.

Nejlépe si vedla Naty HANDLOVÁ, která ve skupině sice prohrála jeden zápas, ale tím, že porazila nasazenou Hanákovou, postupovala z prvního místa a byla nasazena do čtvrtfinále. Zde smolně prohrála i přes několik mečbolů 12:14 v pátém setu se Šichanovou. Obsadila tedy dělené 5.-8. místo. Z deblu pak přivezla krásný bronz spolu s Vydrovou z pražské Elizzy!

Vašek PODRAZIL ve skupině podlehl pouze havířovskému Barošovi, tím postupoval ze druhého místa. V prvním kole skončil na pálce ostravského Lisztwana. Skončil na děleném 17.-32. místě.

David SOCHOR zahrál ve starší kategorii velmi dobře. Se všemi svými soupeři ve skupině si poradil v pátém setu a tím si jako nasazená čtyřka ve skupině vybojoval krásné první postupové místo! V prvním kole ale už nestačil na havířovského Slaného. Skončil tedy jako Vašek na děleném 17.-32. místě elitní kategorie A.

V turnaji B hrála mezitím Kája JAROŇOVÁ, která po prohře v pátém setu s hodonínskou Dohnálkovou postupovala ze druhého místa. V prvním kole měla “bye“ a ve druhém prohrála opět v páté sadě s blanskou Novohradskou. Uhrála si tak 9.-16. místo.

Martin JANDUS zatím bojoval ve Valticích v nejmladších. Ve skupině ztratil pouhý set a díky tomu byl nasazen do druhého kola. Tam zvítězil nad blanským Zukalem, nadále však nestačil na doverského Škaldu (pozdějšího vítěze turnaje). Umístil se na děleném 9.-16. místě. Spolu s kotlářským Kauckým si však ale ještě do Prahy odvezli cenný bronz ze čtyřhry!