Neděle 24. března patřila předposlednímu turnaji Grand Prix v kategorii staršího a nejmladšího žactva. Opět jsme na něm zahráli úspěšně!

V nejmladších si prvenství uhrál Martin JANDUS, který na turnaji nenašel přemožitele a v celém turnaji navíc ztratil pouhé dva sety! Gratulujeme!

V této kategorii jsme měli ještě Áďu NOSKOVOU, která ze skupiny bohužel sestoupila do skupiny o udržení. Zde pak prohrála smolně v koncovkách pátých setů, tudíž se umístila na 20. místě.

Ve starších nás nejlépe reprezentoval David SOCHOR, který prohrál až ve finále s Černým ze Slaného. Umístil se tak na druhém místě.

Téměř hned za ním se umístila Naty HANDLOVÁ, která postupovala ze druhého místa ve skupině. V prvním kole si poradila s Krčkem ze Slaného, poté již nestačila na jeho oddílového kolegu a vítěze turnaje, Černého. V utkání o 3.-4. místo prohrála s kotlářským obranářem Gajdou.

Andrea JUNGWIRTHOVÁ vyhrála skupinu, ale poté v prvním kole nevyzrála nad travařem z Kotlářky, Gajdou. V zápasech o umístění prohrála s Kopeckým (Kotlářka Praha) a umístila se tak na sedmém místě.

Dvouhra o 9.-16. místo:

Zde jsme měli dva zástupce. Ondra MELÍŠEK zvítězil v prvním kole nad Berthem, poté nestačil na Adama Reka ze Slavoje. Bohnický Košacký byl taktéž v posledním zápase nad jeho síly, a tak skončil na 12. místě. Kája JAROŇOVÁ v prvním kole nestačila na slavojáckého Gräfa. Poté dva zápasy vyhrála a obsadila 13. místo.

Turnaj B:

Jenda MARHOL prohrál jediný zápas, a to v pátém setu ve skupině s Procházkou. Nadále pak všechno vyhrál až do finále a zajistil si tak postup do turnaje A.

Vašek MATOUŠEK postupoval ze druhého místa. V prvním kole zvítězil nad Čopákem, poté také v pátém setu jako Jenda s kotlářským Procházkou. S Mihalachim prohrál ve čtyřech setech a umístil se na šestém místě.

Naty FABIÁNOVÁ šla ze třetího místa ve skupině do útěchy. Byla nasazena do druhého kola, kde prohrála s Veselým.

Dvojice MELÍŠEK/SOCHOR připsala Spartě navíc bronz z deblu, když se dostali do semifinále, kde už byl ale pár Černý/Chadima nad jejich síly.