Poslední březnový víkend, hned dva týdny po posledním BTM, se do Havířova sjeli nejlepší dorostenci a dorostenky z řad žebříčků i krajských přeborníků, aby naposledy takto poměřily své síly. I zde nechyběly sparťanské barvy, které tu hájila Aneta Kohlmannová!

V kvalifikačním kole si ve třech setech bez problému poradila s Malíkovou z KST Hluk a byla tím přiřazena v pavouku hlavní soutěže k šesté nasazené dorostence, ostravské Vašendové. Nad favoritkou se jí nepodařilo zvítězit a pokračovala tak ve finále B, kde si ve čtyřech setech poradila se svou deblovou spoluhráčkou Chovancovou. Ve druhém kole ale pak bohužel narazila na nasazenou devítku turnaje, Jiráskovou, kde jí nevyšel první set v koncovce a zbylé dva sety už byla soupeřčina hra trávou vrchem nad její síly. Umístila se tedy celkově na 21.-24. místě.

V deblu dorostenek potrápila spolu s Chovancovou v koncovkách již velmi sehraný pár Stránská/ Záděrová, ale bohužel jim v osmifinále podlehly.

V mixu s Honzou Kramešem, přestože spolu hráli poprvé, tak sehráli dobrý první zápas, když porazili pár Dostál/Doležalová. Poté už nestačili na nasazenou dvojici Bako/Sommerová.

Další na pořadí je Mistrovství ČR staršího žactva, pořádané zde v Praze na konci dubna. A budeme zde mít opět zastoupení!