V sobotu 6.4. se na hamerských stolech uskutečnilo poslední kolo Přeboru Prahy družstev staršího žactva. Na bedně jsme měli, stejně jako v dorostu, u dívek áčko i béčko a u chlapců se našemu áčku taktéž zadařilo!

Dívčí A-tým (HANDLOVÁ Natálie, JUNGWIRTHOVÁ Andrea) si celým přeborem prošel bez větších problémů. Na úvod poradil s oddílovým béčkem 3:1 a s céčkem 3:0. V posledním zápase slušně potrápily favorizované soupeřky z Kotlářky. Naty porazila nejprve ve třech setech Pokornou a poté si v pátém setu poradila i s aktuálně nejlepší starší žákyní v republice, se Sommerovou, když jí vrátila pětisetovou prohru z pražského přeboru jednotlivců! U Andrejky stačil kousek štěstí v koncovce pátého setu s Pokornou a holky by celý zápas vyhrály. Prohrála smolně jedenáct v pátém a tím se utkání uzavřelo ve prospěch Kotlářky v poměru 2:3.

Chlapecký A-tým (PODRAZIL Vašek, SOCHOR David, MELÍŠEK Ondra) pro začátek vyhrál nad KST FZŠ Trávníčkovu A 3:0, dále porazil Elizzu B ve stejném poměru. Poté narazil na Kotlářku A, kde bohužel prohrál 0:3. V posledním zápase nad Slavojem A zvítězil 3:1 a tím si Sparťané potvrdili celkové druhé místo!

Holky B (JAROŇOVÁ Kája, NOSKOVÁ Áďa) si nevedly na svůj věk vůbec špatně! V prvním zápase s naším áčkem zahrály 1:3, Kotlářka byla ale ještě zkušenostmi a vyhraností o dost lepší, a tak prohrály 0:3. Oddílové céčko porazily po dlouhé bitvě 3:2 a zajistily si tím krásné třetí místo!

Céčko Sparty (FABIÁNOVÁ Naty, MELÍŠKOVÁ Terezka) předvedlo také bojovné výkony, ale bohužel se jim nepoštěstilo a skončilo na celkovém čtvrtém místě.

Ve 2.třídě mezitím bojovalo naše chlapecké béčko (MARHOL Jan, ŠOUREK Pavel, JANDUS Martin). Kluci zvítězili 3:0 nad Bohnicemi, Kotlářkou C a Elizzou C. Se Slavojem B vyhráli 3:2 a pak prohráli s KST FZŠ Trávníčkovou 2:3. Se silnou Kotlářkou B 1:3. I tak ale skončili na velmi pěkném druhém místě!

Poslední kategorie letošních PP družstev, mladší žactvo, se odehraje v neděli 5.května. Zde nám bude o první místo bojovat tým Sparta A (SOCHOR David, JAROŇOVÁ Kája, MELÍŠKOVÁ Terezka), který je na tom nyní stejně bodově jako první Kotlářka!