V sobotu dne 13.4. se na hamerských stolech uskutečnil poslední turnaj seriálu Grand Prix v kategorii dorostu a mladšího žactva. Bereme další medaile do klubové sbírky!

V jednotlivcích se nejdále dostal Adam SOCHOR, který postupoval ze skupiny z druhého místa. V hlavní soutěži však narazil hned na nasazenou jedničku, obranáře z Kotlářky, Přídu. Poté prohrál s Kopeckým v koncovce pátého setu a v zápase o 7.-8. porazil Zachardu ve třech setech.

Naty HANDLOVÁ skončila ve skupině třetí, tudíž hrála o 9.-16. místo. V prvním kole vyzrála nad oddílovou spoluhráčku Anetou Kohlmannovou. Poté prohrála s Khalailou a v posledním zápase o 11.-12. místo nestačila na obranáře Gajdu.

Aneta KOHLMANNOVÁ ze čtvrtého místa ve skupině hrála tutéž část. Prohra s Naty ji poslala do zápasu s Vaňkem a poté o 15.-16. místo se Slavíčkem (oba TJ Slavoj), kde zvítězila 3:0.

Martinu BRUKOVI se bohužel ve skupině příliš nepoštěstilo a skončil na pátém místě, což znamenalo pokračování ve skupině o udržení. Zde již všechno vyhrál a obsadil tak celkově 17. místo.

V deblu se zadařilo Sparťankám. Naty s Anetou si jako nasazené dvojky poradily se svými soupeři až do semifinále, kde je v další cestě zastavili vršovičtí Knobloch s Veselým. Berou tak bronz!

V mladších měla Sparta tentokrát pouze dívčí zastoupení.

Áďa NOSKOVÁ skončila na třetím místě ve skupině a Terezka MELÍŠKOVÁ druhá. Terce se dařilo až do semifinále, kde podlehla Tučkovi a v souboji o 3.-4 místo zvítězila nad Holým. Ádě se zadařilo v útěše, když prohrála až ve finále s Podrazkým a odnášela si tím tak stříbro!