V neděli celou sérii mládežnických turnajů Grand Prix uzavřeli nejmladší a starší žáci. Stejně jako v sobotu, i zde jsme měli mnoho úspěchů!

Turnaj A:

Naty HANDLOVÁ s Andreou JUNGWIRTHOVOU postoupily do hlavní soutěže z prvního a druhého místa ve skupině. Naty v prvním kole porazila Lamoše (Elizza) a v semifinále prohrála s kotlářským obranářem Gajdou. V zápase o 3.-4. místo zvítězila v pátém setu nad boleslavskou Botkovou.
Andrea prohrála s plzeňským Jůzou v prvním kole. Poté si poradila s kotlářským Koňákem a v posledním zápase se slavojáckým Rekem prohrála 0:3. Náleží jí 6. místo.

Ondra MELÍŠEK obsadil ve skupině čtvrté místo. V prvním kole pavouka o 9.-16. místo vyzrál nad Višňou z pražské kotlářky. Poté však podlehl jeho spoluhráči Kubíčkovi. Umístil se na 11. místě.

Turnaj B:

Vašek MATOUŠEK si jako nasazená jednička uhrál své. Ve skupině zvítězil všechna svá utkání a takto pokračoval až do samotného finále, kde prohrál s Čmerdou z Litvínova. Patří mu tak pěkné druhé místo!

V deblu se opět zadařilo dívčímu duu HANDLOVÁ/ JUNGWIRTHOVÁ, když se dostaly až do finále, kde je v koncovce porazila dvojice BOTKOVÁ/ VYDROVÁ.

Nejmladší žactvo:

Martin JANDUS splnil tradičně svou roli coby nasazená jednička ve skupině. Bez větších problému jí proklouzl do hlavní soutěže, kde ho bohužel porazil v prvním kole Kasner ze Slaného (pozdější vítěz turnaje). Následně však všechny své zápasy vyhrál a obsadil 5. místo. Spolu s Filipem Kauckým pak brali zlato i ze čtyřhry, kde nenašli soupeře!

Áďa NOSKOVÁ byla jako jednička v turnaji B. Skupinu vyhrála a dostala se do hlavní soutěže, kde ani jednou nezaváhala a celý turnaj B vyhrála!