O Velikonocích v termínu 19.-22. dubna se naše sparťanské dívčí trio (HANDLOVÁ, KOHLMANNOVÁ, JUNGWIRTHOVÁ) vydalo okusit mezinárodní úroveň do rakouského Lince. Nevedly si vůbec špatně!

Pátek, 19.4.:
V ranní a odpolední části čekaly na holky první boje ve družstvech.
Andrea JUNGWIRTHOVÁ s Naty HANDLOVOU v prvním zápase podlehly Slovenkám z SK Prievidza 1:3. poté si však bez většího zaváhání poradily s Dánkami a postoupily ze druhého místa ve skupině do hlavní soutěže.
Aneta KOHLMANNOVÁ zde byla za družstva pod Ústeckým krajem. S Petrou Kmoníčkovou v prvním zápase podlehly německému SV Böblingenu 0:3. S Italkami pak sehrály poměrně vyrovnaně. Aneta první zápas vyhrála ve třech setech a v posledním zápase prohrála v koncovce pátého setu. Prohrály celkově 1:3.

Sobota, 20.4.:
Andrea s Naty v prvním zápase prohrály smolně 2:3 s reprezentací Slovenska, přestože vyhrávaly 2:1. V dalším zápase proti Švýcarkám zvítězila Naty v těžkém úvodním zápase devět v pátém. V deblu pak opět rozhodla koncovka páté sady ve prospěch našich holek! S reprezentací Lucemburska holky opět hrály bez respektu a zvítězily 3:1, což jim zajistilo postup do bojů o medaile!
Aneta s Petrou mezitím bojovaly v útěše dorostenek. V prvním zápase chytily Češky z Vyššího Brodu. Aneta se v prvním zápase utkala s Procházkovou, kde ještě dotáhla v pátém setu stav z 8:10 na 10:10, ale poté už zápas skončil vítězně pro soupeřku. Vyššímu Brodu podlehly 0:3. V posledním zápase narazily na silné Dánky, kde prohrály 1:3.

Neděle, 21.4.:
Naty s Andreou podaly bojovné výkony se silnými Němkami z Berlína, když s nimi sehrály ráno zápasy o postup do semifinále, kde bohužel holkám nesednul styl berlínské jedničky a v deblu prohrály sety v koncovkách. Berlínu podlehly 1:3. Poté si však poradily v českém utkání proti KST Vyšší Brod a skončily tak na pěkném 5. místě.
Aneta s Petrou nastoupily proti Švýcarkám v posledním zápase. Aneta úvodní zápas vyhrála hladce ve třech setech. Petra bohužel prohrála, ale holky zvítězily ve čtyřhře, čímž se ujaly vedení. Aneta pak byla kousek od toho uzavřít utkání, ale prohrála v koncovce pátého setu a stav musela uhrát tedy Petra, která zvítězila 3:0. Holky skončily páté v útěše.