Nejúspěšnější Sparťankou na MČR staršího žactva, konaném o víkendu 27.-28. dubna v Praze, se stala Natálie HANDLOVÁ, když se dostala ve všech disciplínách do čtvrtfinále!
Naty byla díky postavení na žebříčku (14.) nasazená do hlavní soutěže, kde si poradila v prvním zápase s doberskou Ducháčovou. Oboustranný sendvič od hradecké Zoubkové pro ni také nebyl nijak zvlášť velký problém a až mezi osmi nejlepšími ve čtvrtfinále nestačila v šesti setech na rakovnickou favoritku, Pisárovou. V mixu si pak připsala po boku mosteckého Vondráčka další čtvrtfinále. Ve čtyřhře s Andreou Jungwirthovou prohrály také až ve čtvrtfinále.

Vašek PODRAZIL stejně jako Naty hrál rovnou hlavní soutěž (ze žebříčku šel ze 16. místa), kde vyzrál nad hradeckým Truněčkem. Ve druhém zápase byl však ostravský Kadlec nad jeho síly a Vašek tak skončil na děleném šestnáctém místě. V deblu se Šormem se dostali rovněž do čtvrtfinále, kde ale jejich cesta na bednu skončila. V mixu s Andreou Jungwirthovou prohráli Sparťané v prvním kole.

Andrea JUNGWIRTHOVÁ uzavřela sparťanský trojlístek nasazených do hlavní soutěže (10. na žebříčku). Zde prohrála úvodní zápas s doverskou Bačinovou v šesti setech a spadla tím do finále B. V prvním kole hladce zvítězila nad hradeckou Masopustovou, v následném utkání s Vydrovou (Elizza Praha) ale bohužel v koncovce pátého setu prohrála a umístila se tak na děleném 21. místě.

David SOCHOR se probojoval z kvalifikace také do hlavní soutěže, kde mu los nepřál, když byl přiřazen hned k nasazené jedničce Bělíkovi. Odtud zamířil do finále B, zde prohrál s ostravským Lisztwanem. Obsadil dělené 41.místo.

Kája JAROŇOVÁ taktéž zvládla úspěšně kvalifikací vítězstvím nad ústeckou Kmoníčkovou. V hlavní soutěži prohrála s pozdější letošní mistryní, s havířovskou Hanákovou. Ve finále B poté nestačila na doberskou Šichanovou a umístila se tak na děleném 21. místě.