Přestože se finále letošní série GP dorostu, které se odehrálo 4. května v herně TJ Lokomotiva Vršovice, nemohli zúčastnit kvůli dalším stolnětenisovým povinnostem nominovaní sparťané David Sochor a Naty Handlová, měla Sparta na elitním turnaji šestnácti nejlepších početné zastoupení!

Ve skupině A si vybojovali po třech vítězstvích Martin Bruk (porazil Veselého, Sochora a Jůzu) a Adam Sochor (vyhrál nad Zachardou, Veselým a Gajdou). Martin pokračoval ve skupině o 5.-8. místo, kde výhra nad Kadavým a prohry se Zachardou a Šimůnkovou určily jeho výsledné 7. místo. Adam Sochor ve skupině o 9.-12. místo zaváhal jen s Vítem Benákem a celkově si z turnaje odvezl 9. místo.

Aneta Kohlmannová si v základní skupině B také dokázala uhrát tři vítězství (nad Kopeckým, Maratem a Benákem). Stejně jako Adam pokračovala ve skupině o 9.-12. místo, kde se dvěma výhrami a jednou prohrou obsadila třetí a celkově tak 11. příčku.

Dan Skopec si v základní skupině připsal dvě výhry (nad Kopeckým a Anetou) a sedmé místo ho následně poslalo do skupiny o 13.-16.místo. Tady ho výhra nad Maratem a prohra s Gajdou umístila v Masters na celkové 14. místo.

V letošním ročníku GP startovalo v kategorii dorostu celkem 99 hráčů a v první dvacítce aktualizovaného konečného žebříčku máme hned sedm! sparťanů:
4. Adam Sochor
9. Dan Skopec
12. Naty Handlová
14. Martin Bruk
15. David Sochor
18. Aneta Kohlmannová
19. Petr Šusta.
Gratulujeme!