Velmi dobře Spartu reprezentovali naši hráči David SOCHOR a Karolína JAROŇOVÁ na vrcholném turnaji kategorie mladšího žactva o víkendu 11.-12.května v Jaroměři!

Oba dva byli díky vysokému postavení na žebříčku nasazeni přímo do hlavní soutěže, kde oba úspěšně zvládli své první zápasy. Kája porazila kolínskou Bártovou a David zase plzeňského Bednáře ve třech setech. Ve druhém kole Kája ale už bohužel podlehla doberské Šichanové 1:3. Umístila se tak ve dvouhře na děleném 9.-16. místě.

David zde opět nezaváhal a opavský Dzida skončil na jeho pálce. Ve čtvrtfinále ho čekal Kment, jeho deblový havířovský spoluhráč. Po vítězném čtvrtém setu se David radoval z postupu do semifinále. Zde ho ale čekala nasazená jednička mistrovství, hodonínský Brhel. David bral bronz z dvouhry! Gratulujeme!

Přestože v mixu David s Kájou prohráli smolně v pátém setu druhého kola, tak ve čtyřhrách se jim zadařilo!

Kája spolu se svou havířovskou spoluhráčkou Ščibraniovou postoupily až do samotného finále, kde bohužel první vyhraný set nestačil k rozhození soupeřek a s párem Pisárová/Poláková prohrály 1:3. I tak si ale odvážely krásný vicemistrovský titul!

David s Kmentem poprvé prohráli také až v semifinále a to, když podlehli páru Holub/Hitzger v pátém setu. David tedy získal už druhý bronz a pro Spartu připsal celkově třetí medaili! Gratulujeme!