V sobotu 25. května se v obou halách na Jižním Městě zahájily soutěže jednotlivců. Sparta zde měla své zástupce ve všech osmi kategoriích.

V nejmladších žácích (75 hráčů) si Martin Jandus druhým místem ve skupině vybojoval postup do hlavní soutěže, kde v prvním kole porazil rakouského Meiera 3:0 a ve druhém kole už nestačil na belgického Lutsenka 0:3. Celkově tak obsadil dělené 17. místo.

V nejmladších žákyních (41 hráček) skončila Áďa Nosková ve skupině na čtvrtém místě. V útěše pak porazila svoji spoluhráčku z družstev J. Lahodnou 3:2, prohra s Makarovou ze Slaného 1:3 ve čtvrtfinále znamenala dělené 29. místo.

V mladších žácích (97 hráčů) David Sochor pod hlavičkou CZECH TTA bez problémů zvítězil ve skupině a pokračoval i v hlavním pavouku až do šestnáctky, kde ho bohužel zastavil Maďar Kizakisz.

V mladších žákyních (57 hráček) Kája Jaroňová díky třetímu místu ve skupině bojovala dál v útěše. Tady po čtyřech výhrách došla až do finále, kde prohrála s litevskou Juchnaite 0:3. Celkově obsadila 32. místo.

Ve starších žácích (88 hráčů) vyhrál Vašek Podrazil skupinu a v pavouku hlavní soutěže přidal ještě dvě výhry. Do čtvrtfinále ho však nepustil Daniel Košťál, když nad ním zvítězil 3:0.

Ve starších žákyních (37 hráček) se zadařilo Naty Handlové. Ze druhého místa ve skupině postoupila do hlavní soutěže a po výhrách nad Angličankou Beman, Slovenkou Müllerovou a Segetovou z Děhylova ji v semifinále dělily pouhé tři míčky od finále!! Prohra 2:3 se Stefanskou z Niedersachsenu přesto znamenala cenný bronz a pohár pro Spartu, gratulujeme!

Andrea Jungwirthová ve skupině skončila třetí a stejně jako Kája se v útěše dokázala probojovat až do finále, kde podlehla v pátém setu 9:11 Meškánové z Vyššího Brodu. Celkově obsadila 22. místo.

Naty Fabiánová se čtvrtým místem ve skupině hrála útěchu, po porážce od Dubravcové ze Lhenic skončila na děleném 29. místě.

V dorostencích (89 hráčů) se na letošní Velké ceně prezentovalo pět sparťanů. Nejlépe dopadl Míra Šmíd, který ze třetího místa ve skupině porazil v útěše polského Kaczmarka 3:0. Do čtvrtfinále ho pak už ale nepustil slovenský Páleník 1:3 a Míra tedy obsadil dělené 55. místo.

Lukáš Rulc skončil také s jednou výhrou a dvěma prohrami na třetím místě ve skupině. V prvním kole útěchy tak měl bye, ve druhém kole prohrál s mosteckým Zárubou 0:3.

Martin Bruk měl tříčlennou skupinu, po dvou porážkách pokračoval stejně jako Lukáš ve druhém kole útěchy, kde nestačil na slovenského Daraže 0:3.

Dan Skopec skončil ve skupině na čtvrtém místě. V prvním kole útěchy zvítězil nad Zukalem z Blanska 3:1, ve druhém kole ho zastavil Polák Ostachowski 1:3.

Adam Sochor byl ve skupině také čtvrtý, v prvním kole útěchy porazil Škvora z Bystrovan 3:0, ve druhém kole podlehl Marcarinimu ze Švýcarska 1:3. Stejně jako Lukáš, Martin a Dan tak obsadil v dorostencích dělené 63. místo.

V dorostenkách (44 hráček) si Aneta Kohlmannová zajistila dvěma výhrami a jednou prohrou postup do hlavní soutěže ze druhého místa. Do šestnáctky ji ale nepustila Polka Kluszewska 1:3 a Aneta tak obsadila dělené 17. místo.