V uplynulých dvou víkendech proběhlo ve sportovní hale HAMR podzimní kolo Přeborů Prahy družstev a Sparta opět v žádné kategorii elitní první třídy nechyběla.

Nejlépe se vedlo našim A-týmům starších žákyň (Jungwirthová 2:0, Jaroňová 2:0) a dorostenek (Handlová 3:1, Jungwirthová 2:2), které si zatím vybojovaly první příčku v tabulce, gratulujeme! Ještě je čeká dohrávka s týmem Kotlářky, který se nezúčastnil z reprezentačních důvodů, držíme palce! V první třídě starších žákyň a dorostenek startovaly také B-týmy Sparty. Ve starších žákyních (Melíšková 2:2, Nosková 2:2) získaly třetí místo, v dorostenkách (Krajíčková 0:3, Nosková 0:3) místo čtvrté.
V kategorii mladšího žactva se zadařilo družstvu Sparta A (Jaroňová 9:1, Jandus 3:2, Melíšková 2:1, Nosková 1:1), které prohrálo pouze s Kotlářkou a přezimuje tak na druhém místě, gratulujeme!

Ve starších žácích skončilo sparťanské áčko (D. Sochor 8:2, Marhol 2:5, M. Rulc 0:5) na čtvrtém místě, v dorostencích obsadila Sparta páté místo (A. Sochor 4:4, Bruk 2:4, L. Rulc 1:4).

Ve druhé výkonnostní třídě jsme měli dva zástupce. Ve skupině A mladšího žactva obsadilo zaslouženě první místo po šesti výhrách 3:0 družstvo Sparta B (Šourek, Melíšková, Nosková) a ve starších žácích skončilo naše béčko (Matoušek,Šourek) se třemi výhrami a dvěma prohrami na třetím místě skupiny A.