V sobotu se opět zadařilo v katogorii A mladšího žactva Davidu SOCHOROVI a Káje JAROŇOVÉ. David po vítězství ve skupině došel až semifinále hlavní soutěže, kde ho zastavil prachatický Hodina 0:3 a David bral bronz. V deblu s Morávkem prohráli až v samotném finále s párem Hodina, Slaný a David tak přidal ke sbírce stříbro!

Kája vyhrála skupinu bez ztráty setu, poté porazila ve čtvrtfinále Najmanovou (Lanškroun) 3:2. V semifinále už nestačila na vlašimskou Polákovou 2:3, což znamenalo výsledný bronz. V deblu plzeňskou Čákorovou získala další bronz, když porazily pár Havrlantová, Stramová 3:2 a v semifinále podlehly dvojici Juchelková, Ščibrániová 1:3. Gratulujeme oběma sparťanům k výborným výsledkům!

Dobře zahrál v kategorii A také Martin JANDUS, který dokázal uhrát ve skupině druhé místo a postoupil tak rovněž do hlavní soutěže, kde ve vyrovnaných setech podlehl hradeckému Řehounkovi 0:3. V deblu si společně Kauckým (Kotlářka Praha) připsali jednu výhru nad strážnickým párem Grabovský, Jamný 3:1. Do čtvrtfinále už je nepustil Řeháček s Holubem (0:3).

Další medaile obstarali David Sochor a Andrea JUNGWIRTHOVÁ v neděli v kategorii A staršího žactva.

David i tady dokázal vyhrát skupinu a pokračoval vítězně až do semifinále (porazil i havířovského Baroše 3:2), pak ho ale zastavil kotlářský Šíp 1:3 a David tak vybojoval ve starší kategorii cenný bronz, gratulujeme!! V deblu opět s Morávkem podlehli v prvním kole páru Herman, Kadlec 2:3.

Andrea si druhým místem ve skupině zajistila hlavní soutěž, kde oplatila prohru z minulého BTM boleslavské Botkové 3:1 a ve čtvrtfinále prohrála s nasazenou jedničkou hradeckou Bártovou 1:3. V deblu s jirkovskou Dosedělovou získala stříbro, když prohrály až ve finále s dvojicí Pisárová, Pařízková 0:3. Gratulujeme!

V kategorii A starších žákyň startovala také Kája Jaroňová. Ze třetího místa ve skupině ji v útěše vyřadila ve čtvrtfinále vlašimská Poláková. Kája si tak odváží ze starší kategorie pěkné 17. místo.

V kategorii nejmladšího žactva reprezentoval Spartu Lukáš MARTÍNEK, který dokázal uhrát ve skupině druhé místo a postoupil tak do hlavní soutěže, kde ho vyřadil až po boji 2:3 Elicer (Slaný).

V dorostu jsme měli čtyři zástupce. Do elitní kategorie A se v Praze probojovali parádním výkonem Míra ŠMÍD a Adam SOCHOR. V Ostravě se už jim v těžkých soubojích nepodařilo zvítězit a skončili tak v prvním kole útěchy (Míra prohrál s pardubickým Dostálem 2:3 a Adam 1:3 s libereckým Marešem.

V dorostenkách startovaly v kategorii B Naty HANDLOVÁ a Andrea Jungwirthová. Po slibném vítězství ve svých skupinách však obě hráčky, bohužel stejně jako v Praze, vypadly v prvním kole hlavní soutěže, když Naty nestačila na toužimskou Maškovou 1:3 a Andrea prohrála s budějovickou Nečasovou 1:3.