Ve třetím kole seriálu turnajů Grand Prix Praha Sparta opět nechyběla. V jednotlivých kategoriích se v neděli 24.listopadu a 8.prosince představilo v branickém Hamru 17 našich hráčů a hráček.

Nejúspěšnější byla Andrea JUNGWIRTHOVÁ, když se probojovala v kategorii A staršího žactva až do finále a ani tam neprohrála! Jana Benáka z Elizzy porazila 3:1, gratulujeme ke zlatu!! V áčku hráli také Jenda MARHOL a Vašek MATOUŠEK, kteří v elitní kategorii zatím sbírali zkušenosti.

Také v dorostu byla Sparta na bedně díky bronzu Adama SOCHORA v kategorii A, gratulujeme! Naty HANDLOVÁ skončila 9., Andrea JUNGWIRTHOVÁ 12., Martin BRUK 18. V kategorii B vybojoval Eda RAŠEK 5. místo, Vašek MATOUŠEK dělené 9.-16. místo, Jenda MARHOL po vítězství v pavouku útěchy 17.místo a Vojta NEZBEDA 21.-24.
místo.

V mladším žactvu přidal bronzovou medaili ze čtyřhry Martin JANDUS (společně s Lukášem Rekem ze Slavoje), gratulujeme! Ve dvouhře kategorie A obsadil Martin 13.místo. V kategorii B skončil nejlépe Pavel ŠOUREK na 4.místě, Áďa NOSKOVÁ na 8. místě a Terka MELÍŠKOVÁ na děleném 9.-16.místě. Honza ŠPAČEK skončil ve skupině s jednou výhrou na 3., nepostupovém místě a Ondra ŠPERL na 4.místě.

Sparťanky byly také tradičně oceněny v jednotlivých kategoriích mezi nejúspěšnějšími dívkami, gratulujeme