Novou sezónu zahájily již tradičně úvodní BTM v Praze. V sobotu 7. září se zde odehrály kategorie mladšího žactva a dorostu a Sparta byla vidět!

David Sochor byl nasazený v mladších žácích jako jednička v elitní kategorii A. Vítězně došel až do semifinále, kde ho zastavil Holub z HB Ostrov. A k bronzu přidal ve čtyřhře společně s Morávkem cenné zlato, když ve finále porazili 3:2 dvojici Jirout, Wágner z Heřmanova Městce!! Gratulujeme!

V kategorii A startoval také Martin Jandus. Po jedné výhře a dvou porážkách ve skupině pokračoval v pavouku útěchy, kde si připsal ještě jednu výhru, ale do čtvrtfinále ho už nepustil liberecký Žmuda.

V kategorii B se ze druhého místa ve skupině probojoval do hlavní soutěže také Pavel Šourek. V prvním kole pak prohrál s kosteleckým Mejtským.

V kategorii A mladších žákyň získala v hlavní soutěži po dvou vítězstvích a semifinálové prohře s doberskou Šichanovou bronzovou medaili také Kája Jaroňová, gratulujeme!

Terezka Melíšková a Áďa Nosková se v kategorii B probojovaly rovněž do hlavní soutěže, kde Áďa podlehla v prvním kole turnovské Csizmaziové a Terezka ve druhém kole litvínovské Růžičkové.

V dorostu startovalo 7 Sparťanů a 2 Sparťanky, všichni v kategorii B. Nejlépe si vedli Míra Šmíd a Adam Sochor, kteří se v početné konkurenci probojovali až do samotného finále!! Gratulujeme! Po semifinálové výhře 3:0 nad exsparťanem Vaškem Podrazilem si Míra připsal nakonec i vítězství nad Adamem 3:1! Oba si tak spolu s medailemi zajistili účast v A kategorii na příštím BTM.

Martin Bruk se také probojoval do hlavní soutěže, v prvním kole podlehl Ondráčkovi ze Sokola Studené. Ondra Melíšek spolu s Edou Raškem ze svých skupin nepostoupili.

Naty Handlová i Andrea Jungwirhová uhrály ve skupinách první místo. Bohužel v hlavní soutěži skončily obě v prvním kole, když Naty podlehla Čáchové (TJ Luby) 0:3 a Andrea Novohradské (KST Blansko) 2:3.