V Braníku pokračoval o víkendu 30.11.-1.12. letošní seriál Grand Prix již tradičním Memoriálem Jana Kalibery pro nejmladší a mladší žactvo.

V sobotu na nejmladším žactvu reprezentoval Spartu Lukáš MARTINEK, který vyhrál svoji skupinu a postoupil mezi osm nejlepších. Do semifinále ho už bohužel nepustil ústecký Vašina, v pavouku o 5.-8. místo Lukáš porazil slavojské hráče Cafmayera i Slavíčkovou 3:0 a získal tak cenné body za celkové páté místo. V deblu společně s Maříkem (Stodůlky) získali po výhře nad párem Meinar, Urban a prohře s Maškem a Vašinou bronz, gratulujeme!

V nedělním turnaji mladšího žactva bojovali za Spartu Martin JANDUS a Áďa NOSKOVÁ. A úspěšně! Martin došel v hlavním pavouku po výhře nad kotlářským Svobodou až do semifinále, kde ho zastavil pozdější vítěz Rek ze Slavoje. V boji o 3.místo pak oplatil porážku ze skupiny kotlářskému Kauckému. K bronzové medaili přidal v deblu společně s Rekem dokonce medaili zlatou, když neztratili ani set, gratulujeme!!

Áďa skončila ve skupině elitní kategorie A na čtvrtém místě a pokračovala v pavouku o 9.-16. místo. V prvním kole ji porazil bohnický Semotan, ale další soupeři, kotlářský Holý a Petrtýl z Elizzy, však už na ni nestačili. Áďa tak získala body za pěkné 13. místo a k tomu i stříbro za mladší žákyně, gratulujeme!