V odvetném kole turnajů Přeboru Prahy družstev odehraných ve sportovní hale Hamr v Braníku vybojovala Sparta celkem čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile.

Už v polovině ledna odehrála druhé kolo společná kategorie mladšího žactva. Tým Sparta A ve složení Vašek Podrazil, David Sochor a Andrejka Jungwirthová podlehl v 1.třídě pouze družstvu DDM Kotlářka a skončil tak na pěkném druhém místě před týmy TTC Elizza, TJ Slavoj, ZŠ Lužiny 06 a TTC Klánovice. Stejně úspěšný byl i tým Sparta B (Míša Rulc, Kačka Petříková a Terezka Melíšková), který bojoval ve 2.třídě.

V dubnu pak pokračovaly další kategorie. Ve starších žácích dokázalo tentokrát pouze dvoučlenné družstvo Sparta A (Vašek a Vojta Podrazilovi) udržet druhé místo za vítěznou Kotlářkou, třetí místo navíc vybojovalo sparťanské béčko (Lukáš Rulc, Petr Šusta a Ondra Melíšek).

Ve starších žákyních přidaly bronzovou medaili Natka Handlová a Andrejka Jungwirthová a v dorostenkách obhájilo druhé místo za Kotlářkou družstvo Sparta A (Aneta Kohlmannová a Natka Handlová), družstvo Sparta B (Natálka Fabiánová a Zuzka Krajíčková) obsadilo na dubnovém turnaji páté místo.