V sobotu 26. října se odehrály další ligové zápasy. Ženskému áčku se v domácí premiéře proti druhé Vlašimi a třetímu Sokolu Králův Dvůr dařilo a po výhrách dvakrát 7:3 se vyhouplo ze čtvrté na vedoucí příčku tabulky. Markéta VONDRÁKOVÁ a Jarka VESELÁ dopoledne s Vlašimí neprohrály, Vendy TENGLOVÁ přidala sedmý bod a odpoledne pak Vendy vybojovala tři body, Markéta dva (po nekonečné bitvě s Hoškovou poprvé letos prohrála 11 v pátém setu) a Aneta KOHLMANNOVÁ si připsala také dva prvoligové body po výhře nad Lupínkovou a Pisárovou.

Ve druholigové skupině A drží sparťanské béčko po sobotních utkáních stále čtvrté místo, když v Kovářově prohrálo 3:7 a v Táboře zvítězilo 6:4 (Naty HANDLOVÁ vybojovala 4 body, Věrka ŠKOPKOVÁ 3,5 bodu a Vendy TICHÁ 1,5 bodu).

Sparta C dopoledne sice prohrála v Děčíně 4:6, ale odpolední vítězství v Novém Boru 7:3 ji v aktuální tabulce druholigové skupiny B posunulo z devátého na sedmé místo. Terka POKORNÁ přispěla v sobotu pěti body, Andrea JUNGWIRTHOVÁ a Kája JAROŇOVÁ shodně třemi body.
V příštím kole 9. listopadu se doma představí od 13:30 Sparta B proti Vyššímu Brodu a Sparta C proti Jirkovu. Sparta A hraje v Litoměřicích a v Ústí.