Po vánoční přestávce pokračovaly druholigové soutěže žen úvodními lednovými koly. Oba týmy Sparty přivítaly své soupeřky ze Stodůlek a Bohnic doma. A oba týmy nakonec vybojovaly ve svých zápasech shodně remízu.

V béčku zahrála proti Stodůlkám nejlépe Věrka ŠKOPKOVÁ, když všechna pětisetová utkání dokázala dotáhnout do vítězného konce. K jejím třem bodům přidala ve svém úvodním utkání s Dusilovou bod Naty HANDLOVÁ. Pak se utkání vyvíjelo jako na houpačce (2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5). V závěrečném zápase o remízu vybojovala Aneta KOHLMANNOVÁ po vyrovnané bitvě s Dvořákovou vítězství v pátém setu 14:12.

Céčku se proti Bohnicím také nevydařila úvodní čtyřhra a po dalších zápasech Sparťanky prohrávaly už 1:4 a 2:5, ale dokázaly nepříznivý průběh otočit a vybojovat cennou remízu! K obratu zavelela Kačka JEŽKOVÁ, když porazila Jitku Bartoňovou 3:0, pak sice Andrea JUNGWIRTHOVÁ nestačila na Schoberovou, ale vynahradila to svým spoluhráčkám ve svém dalším utkání s Terkou Bartoňovou, kde po prvních dvou prohraných setech ve třech dalších zvítězila a v posledním zápase o remízu také Kačka vyhrála nad Schoberovou 3:2. K celkovému vítězství Sparty měla nejblíž Terka POKORNÁ, které chyběly ke 100% úspěšnosti jen tři míčky v pětisetovém zápase s Terezou Bartoňovou.

Oba týmy zůstávají v tabulce na svých původních příčkách-béčko je třetí, céčko osmé. V příštím kole hraje béčko na Slavoji a v Braníku, céčko v Brandýse a v Mladé Boleslavi. Držíme palce!