V sobotu 8. února pokračovaly souboje ligových družstev žen.
Prvoligové áčko v sestavě VONDRÁKOVÁ, VAJCOVÁ, TENGLOVÁ čekal dopoledne ve Vlašimi těžký zápas o udržení první příčky v tabulce. Bohužel tentokrát měly soupeřky navrch a zvítězily 9:1, když jediný vítězný bod zajistila našemu týmu Kačka VAJCOVÁ výhrou nad Pěnkavovou. Odpoledne si áčko odvezlo remízu 5:5 z Králova Dvora (Markéta VONDRÁKOVÁ 2 body, Kačka VAJCOVÁ 2 body, Aneta KOHLMANNOVÁ 1 bod). Nejblíže k vítěznému šestému bodu Sparty měla Aneta KOHLMANNOVÁ v zápase s Hoškovou, ale v rozhodujícím pátém setu ji zkušenější soupeřka přehrála. Áčko je nyní v tabulce první ligy na druhém místě.

Oba druholigové celky se představily doma. Béčku v sestavě KOHLMANNOVÁ, ŠKOPKOVÁ, HANDLOVÁ příliš nevyšlo dopolední utkání s Kovářovem, který přestože dorazil jen ve dvou hráčkách, dokázal vybojovat remízu 5:5. V sedmi odehraných zápasech bohužel všechny tři pětisetové souboje vyzněly nakonec pro soupeřky, o dvě výhry se postarala pouze Věrka ŠKOPKOVÁ. Odpoledne pak už naše družstvo v sestavě ŠKOPKOVÁ, HANDLOVÁ, TICHÁ zvítězilo s převahou nad posledním týmem tabulky Táborem 9:1, když zaváhala pouze Naty HANDLOVÁ v koncovce pátého setu s Vaverovou. V tabulce si béčko stále drží nejvyšší příčku.

Céčko hostilo dopoledne lídra své skupiny, tým SKST Děčín. Hosté přijeli v plné sestavě, pohledné utkání skončilo výsledkem 2:8, výhry Sparty vybojovaly v pětisetových bitvách Kačka JEŽKOVÁ nad Schneiderovou a Andrea JUNGWIRTHOVÁ nad Novákovou. Odpolední důležité vítězství 8:2 nad Novým Borem (Tereza POKORNÁ 2,5 bodu, Kačka JEŽKOVÁ 2 body a Andrea JUNGWIRTHOVÁ 2,5 bodu) zajistilo céčku posun z osmého na sedmé místo v tabulce.