Důležitý krok ke splnění svých cílů učinily Sparťanky v sobotu 7. března v předposledních kolech základní části ligových soutěží, když všechny tři týmy dokázaly nad svými soupeřkami zvítězit!

Prvoligové áčko v sestavě Markéta VONDRÁKOVÁ, Katka VAJCOVÁ, Aneta KOHLMANNOVÁ porazilo tým El Niňo 7:3. Markéta s Katkou sice na úvod smolně prohrály čtyřhru proti Štricové s Plachou 9:11 v pátém setu, pak už ale tahaly za kratší konec převážně soupeřky. Markéta zvítězila ve všech třech zápasech, Katka porazila Allertovou a Plachou, Aneta přidala cenné vítězství nad Štricovou a následně kontumační výhru nad Allertovou. V tabulce si áčko druhým místem stále drží nadějnou pozici pro závěrečné play-off.

Odpoledne se na Spartě odehrály druholigové zápasy a rovněž úspěšně!

Béčko ve složení Aneta KOHLMANNOVÁ, Věrka ŠKOPKOVÁ, Naty HANDLOVÁ hostilo osmou Plzeň. Soupeřkám nedalo šanci, když ani jednou neprohrálo. I přes nekompromisní výsledek 10:0 však v současné tabulce kleslo na třetí místo a v posledních dvou kolech v sobotu 21. března bude boj o play-off otevřený hned čtyřem týmům!

Céčko ve složení Terka POKORNÁ, Kačka JEŽKOVÁ, Andrea JUNGWIRTHOVÁ čekal zápas proti poslednímu Dvoru Králové, který dorazil do Prahy jen se dvěma hráčkami. V jednoznačném průběhu zaváhala v úvodním utkání pouze Kačka v zápase proti Labíkové. Výhra 9:1 posunula Sparťanky na sedmé místo v tabulce, stejný počet bodů má ale také osmé El Niňo B a devátý Nový Bor. O předposledním „barážovém“ místě se tedy rozhodne také až ve dvou závěrečných kolech.