V minulém týdnu Česká asociace stolního tenisu rozlosovala již 29. ročník tradičního Českého poháru můžu a žen. Zúčastní se ho jako každoročně i Sparta! Pořadatelem pro Pohár žen, skupinu B, se letos stal náš klub! ⭐🏓

28. 10. 2020 se představí naše Sparťanky na domácí půdě proti extraligovému @fialky.skdobre , @elninopraha a vítězkám předkola z 20. 9. 2020.

Muži budou hrát systémem K.O. a v prvním zápase se utkají proti SK TTC Duchcov!

Druhá listopadová sobota přinesla nejen pošmourné podzimní počasí, ale i další ligové body pro naše ženy. Áčko si připsalo celkem pět bodu za přesvědčivou výhru v Litoměřicích 9:1 (Markéta VONDRÁKOVÁ 3,5, Kačka VAJCOVÁ 3,5 a Vendy TENGLOVÁ 2body) a za remízu v Ústí 5:5 (Kačka 3 a Markéta 2body). Škoda, že odpoledne nevyšla holkám čtyřhra a že Vendy ve dvou pětisetových bitvách s Novákovou a Smíškovou tahala ve finále za kratší konec. Áčko je v prvoligové tabulce stále na prvním místě, o dva body před druhým Hrádkem (za který v sobotu také poprvé nastoupila na střídavý start Naty HANDLOVÁ ze sparťanského béčka).

Oba naše druholigové celky měly tentokrát na programu pouze jeden zápas. Ve skupině A vybojovalo béčko cenné vítězství nad třetím týmem v tabulce, Vyšším Brodem, 6:4 (Aneta KOHLMANNOVÁ 2,5, Věrka ŠKOPKOVÁ 2,5 a Vendy TICHÁ 1 bod). Céčko podlehlo Jirkovu, třetímu týmu skupiny B, 3:7 (Terka POKORNÁ 2, Kačka JEŽKOVÁ 1 bod).
Sparťanky doma odehrály mnoho vyrovnaných soubojů, kde k výhře chybělo málo. Pátý set ve čtyřhře skončil 17:19! pro soupeřky z Jirkova, Andrea JUNGWIRTHOVÁ podlehla Faiglové také nejtěsnějším rozdílem v pátém setu 10:12, stejně tak o pouhé dva míčky prohrála Aneta s Nečasovou v úvodním singlu béčka.

Sparta B je v aktuální tabulce na pátém místě, Sparta C na sedmém místě.

V příštím kole 23. listopadu hraje áčko na El Niňu, béčko v Plzni a céčko ve Dvoře Králové.

Podkategorie