V sobotu 25. ledna se odehrály další zápasy první a druhé ligy žen a Sparta si připsala další cenné body.

Prvoligové áčko doma dvakrát zvítězilo nad soupeřkami z Hrádku a z Klatov 7:3 a 8:2 (Markéta VONDRÁKOVÁ 3+3,5 bodu, Kačka VAJCOVÁ 3+1,5 bodu a Aneta KOHLMANNOVÁ 1+3 body). Drží si stále první příčku tabulky před druhou Vlašimí, která má stejný počet bodů jako Sparta, třetí je s pětibodovou ztrátou El Niňo.

Béčko se díky remíze 5:5 se Slavojem a výhře 7:3 nad Braníkem vyhouplo poprvé na vedoucí místo tabulky a sesadilo tak Vyšší Brod, který po remíze ve Vlašimi a prohře na Elizze má o bod méně (ale k dobru jeden zápas). O bod méně má také třetí Slavoj. Béčko hrálo v sestavě Věrka ŠKOPKOVÁ (2+3,5 bodu), Naty HANDLOVÁ (3+3,5 bodu) a Vendy TICHÁ.

Céčko si připsalo další remízy 5:5 v Brandýse a v Mladé Boleslavi (Kačka JEŽKOVÁ dopoledne 1 bod, Terka POKORNÁ odpoledne 2 body, Andrea JUNGWIRTHOVÁ 3+3 body a Kája JAROŇOVÁ 1 bod). V tabulce jsou sparťanky na osmé příčce se stejným bodovým ziskem jako sedmé El Niňo.

V příštím kole 8. února hraje áčko důležitý zápas ve Vlašimi a Králově Dvoře, doma přivítá béčko Kovářov s Táborem a céčko Děčín s Novým Borem, držíme palce!