První víkend v novém roce byl už tradičně ve znamení BTM v Liberci a v Jablonci. A v sobotu se Spartě v kategorii mladšího žactva dařilo!

V elitní kategorii A startovali hned tři Sparťané: David SOCHOR, Kája JAROŇOVÁ a Martin JANDUS. A David i Kája získali opět čtyři cenné kovy!!

David podlehl až ve finále Morávkovi 2:3, spolu pak vybojovali také stříbrné medaile v deblu, když je ve finále přehrál nejtěsnějším rozdílem pár Řeháček, Vaigl 3:2. Kája v hlavní soutěži zvítězila nad Havrlantovou a v semifinále prohrála se Ščibrániovou 1:3. Druhý bronz přidala v deblu společně s Čákorovou. Gratulujeme!! Také Martin dokázal postoupit do hlavní soutěže, po dvou vítězstvích ve skupině ho sice zastavil v prvním kole Grabovský, Martin ale získal cenné body za dělené 17. místo.

V kategorii B se představili další tři Sparťané. Nejlépe si vedla Áďa NOSKOVÁ, která po výhrách nad Březinovou, Slavíčkovou a Csizmaziovou došla až do finále, kde podlehla Novotné až po boji 2:3. Áďa si tak kromě medaile zajistila i účast v A kategorii na příštím turnaji, gratulujeme! Terezka MELÍŠKOVÁ se probojovala do čtvrtfinále, kde už byla úspěšnější Csizmaziová (3:2). Lukáš MARTINEK také postoupil do hlavní soutěže, v prvním kole ho přehrál Harries 3:1.

Souběžně se v sobotu odehrála v Jablonci kategorie dorostu. Tady už se Sparťanům tolik nedařilo. Všichni čtyři Sparťané – Adam SOCHOR, Ondra MELÍŠEK, Naty HANDLOVÁ a Andrea JUNGWIRTHOVÁ startovali v kategorii B. Nejdále se tady dostala Naty, kterou ale po dvou výhrách nad Ďulákovou a Růžičkovou vyřadila ve čtvrtfinále Nykodýmová 3:0. Andrea prohrála v prvním kole s Ducháčovou smolně 12:14 v pátém setu. Adama po výhře nad Gabrielem zastavil ve druhém kole Wagner 2:3. Ondra nepostoupil ze skupiny.

V neděli pokračovaly soutěže staršího a nejmladšího žactva. V A kategorii staršího žactva se David SOCHOR i Andrea JUNGWIRTHOVÁ probojovali do hlavní soutěže. Davida zastavil ve druhém kole Šíp 0:3, Andreu ve čtvrtfinále Pisárová také 0:3. Kája JAROŇOVÁ nestačila v prvním kole útěchy na Antošovou 1:3.

V kategorii B bojoval Jenda MARHOL, po výhře nad Buřilem a prohře se Šindelářem ve skupině postoupil do hlavní soutěže, kde prohrál v prvním kole s Bakotou 1:3.

V nejmladším žactvu Lukáš MARTINEK ve skupině třikrát zvítězil a až ve třetím kole hlavní soutěže prohrál s nasazenou jedničkou, Málkem.