Přebory Prahy se letos odehrály o víkendu 18.-19. ledna opět ve sportovní hale Jedenáctka na Jižním Městě. Opět to byl náročný maraton pro hráče i pořadatele, ve kterém se v 25 disciplínách pěti věkových kategorií prezentovalo 335 hráčů. A Sparta byla opět vidět!

Při závěrečných vyhlašováních nejlepších medailistů náš klub nechyběl, na bednu si pro ocenění za své výkony došli sparťané a sparťanky celkem 26x! Do klubové sbírky tak přibylo 7 zlatých, 8 stříbrných a 11 bronzových medailí, gratulujeme všem medailistům!

V nejmladší kategorii získal kompletní sadu medailí Lukáš MARTINEK (1. v mixu, 2. v deblu a 3. v singlu).

V mladším žactvu kraloval David SOCHOR (3x zlato) a Kája JAROŇOVÁ (2x zlato a v deblu stříbro). Další zlato v deblu a stříbro v singlu přidala Áďa NOSKOVÁ, Martin JANDUS vybojoval stříbro v singlu, zlato v deblu a bronz v mixu. Terezka MELÍŠKOVÁ získala bronz v singlu, stříbro v deblu s Kájou a bronz v mixu s Martinem.

Ve starším žactvu si Sparta připsala nejvíce medailových umístění. Kája JAROŇOVÁ vyhrála v singlu i v deblu, v mixu byla třetí. David SOCHOR vybojoval stříbro v singlu a dvakrát bronz v deblu a v mixu. Andrea JUNGWIRTHOVÁ brala stříbro v singlu, zlato v deblu s Kájou a stříbro v mixu. Áďa NOSKOVÁ má bronz v singlu a spolu s Terezkou MELÍŠKOVOU bronz v deblu.

V dorostu se už tolik nedařilo, alespoň bronzovou medaili nakonec získala v deblu s Věrkou Franekovou Naty HANDLOVÁ.

V nejpočetnější kategorii dospělých (100 mužů a 33 žen) získala Sparta tři medaile: dvakrát bronz Markéta VONDRÁKOVÁ v mixu společně s Honzou ČERVENKOU a v deblu se svou prvoligovou spoluhráčkou Jarkou Veselou, stříbro přidala v deblu s Lili Plachou Aneta KOHLMANNOVÁ. Aneta se v singlu i v mixu (s ex-sparťanem Stiborem) probojovala vždy do čtvrtfinále, kde jí vystavili stopku pozdější vítězové. Společně s Andreou JUNGWIRTHOVOU si svým čtvrtfinálovým umístěním v singlu obě sparťanky zajistily účast na letošním MČR dospělých v Plzni!