Na předposledních BTM letošní sezóny v Hostinném a v Jaroměři měla Sparta většinu svých hráčů a hráček v elitních kategoriích A.

Nejpočetnější a nejúspěšnější bylo sparťanské zastoupení v mladším žactvu, kde David SOCHOR vybojoval další zlato v singlu a bronz v deblu společně se Štěpánem Holubem z HB Ostrov!! Gratulujeme! Kája JAROŇOVÁ obsadila 5.-8. místo, když ve finálovém pavouku porazila Maurerovou a prohrála se Ščibrániovou. V náročné kategorii A startovali také Martin JANDUS a Áďa NOSKOVÁ, oba dokázali ve skupině jednou zvítězit a ze třetího místa pokračovali v pavouku útěchy, kde prohráli shodně 1:3. V kategorii B měl smůlu Lukáš MARTINEK, když ve vyrovnané skupině skončil s jednou výhrou a jednou prohrou na třetím, nepostupovém místě.

Ve starším žactvu jsme měli tři zástupce v kategorii A. Nejvýš se probojovala Andrea JUNGWIRTHOVÁ, která ve skupině prohrála pouze se Ščibrániovou, ve finálovém pavouku vyhrála nad Zoubkovou, do semifinále ji ale už nepustila Pařízková. Kája JAROŇOVÁ sice ve své skupině nevyhrála, ale vynahradila si to v soutěži útěchy, kde už neprohrála a skončila tak ve starších žákyních na pěkném 13. místě. A k medaili za první místo v útěše přidala i stříbro v deblu (společně s Masopustovou), gratulujeme! David SOCHOR skončil tentokrát také čtvrtý ve skupině, v útěše pak ale došel rovněž až do finále, kde porazil 3:2 Rochowanského.

V kategorii B dorostenek si Naty HANDLOVÁ zahrála v Jaroměři jen tři zápasy, když po dvou výhrách ve skupině ji bohužel hned v úvodním utkání v hlavní soutěži vyřadila plzeňská Holubová.

V nejmladším žactvu, které ještě není rozdělené na kategorie A a B, Lukáš MARTINEK zvítězil ve své skupině bez ztráty setu, v prvním kole hlavní soutěže potom ale prohrál s havířovským Janošcem.